Якісні димоходи: ціна значно менша за мурований комин

Інтернет-магазину DOLAR.IF.UA

Якісні димоходи: ціна значно менша за мурований комин

Питання опалення – одне з найголовніших при будівництві і переплануванні житла та приміщень іншого призначення На жаль, не всі будівлі мають у своєму проекті окрему котельню з внутрішнім димарем, або внутрішній димар по своїх характеристиках не підходить для купленого вами газового або твердопаливного котла. Димоходи, ціна яких доступна, на сьогодні можуть придбати всі, кому вони необхідні.

Димохідні труби вирішують вищевказані проблеми. Димоходи для твердопаливних котлів (www.dolar.if.ua/opalenya/dymohody/) виготовлені із високоякісної нержавіючої сталі і стійкі до великих температурних навантажень, а також відмінно функціонують при низькій температурі навколишнього середовища. Димоходи можна придбати будь-якої висоти, окрім того, легкість їх установки дозволить пристосувати труби димохідні до будь-яких архітектурних особливостей котельні і приміщення в цілому.

Труби для димоходів підходять до будь-якої опалювальної установки

Труби для димоходів продаються окремими секціями зі спеціальними пазами, що дозволяє легко і надійно з’єднати їх навіть непрофесіоналам. Вони бувають одностінними або двостінними. Одностінні труби годяться для використання всередині приміщень, а також їх можна вмонтувати в уже готову муровану конструкцію.

Двостінна труба димохідна призначена для установки на зовні, тому у своїй конструкції має дві стінки, між якими знаходиться термоізолятор. Він нівелює різницю температур всередині труби і навколишнього середовища та запобігає інтенсивному утворенню конденсату.

Як уже було згадано, димоходи із нержавійки підходять не тільки для твердопаливних котлів, але й активно використовуються при установці газових, якщо цього вимагають правила їх експлуатації. Це в основному стосується конденсаційних газових котлів, специфіка роботи яких не дозволяє використовувати цегляний комин.

Запись опубликована в рубрике Полезно. Добавьте в закладки постоянную ссылку.